0212 631 31 11     WhatsApp: 0530 140 3131    Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi : 09:00 - 18:00 -- Cumartesi : 09:00 - 16:00
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

hakkımızda

Biz Kimiz ?

İkranur Cami Donanımları İç ve Dış Ticaret;
Camiler, Kur'an Kursları, Yurtlar ve Diğer Dini Mekanlar ile, ilgili malzemeleri üzerine ürün üretimi ve tedariği yapan bir kuruluştur.

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


"Üretimde Başarı ve Sürekliliğin Teminatı Hizmette Dürüstlük ve Kalitedir" prensibiyle çalışan İkranur Cami Donanımları, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilikle müşterilerin ilk tercihi olmak.
 

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. 
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmektir.

  

İkranur Cami Donanımları İç ve Dış Ticaret, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.
Her projesine ilk günkü heyecanıyla başlayan, takım ruhuna sahip ekibimiz, yüksek kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmakta, müşteri memnuniyetini en büyük kazancı saymaktadır.


Bilimsel çalışmaya son derece önem veren genç ve dinamik kadromuz, alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendini sürekli geliştirmekte, cami donanımları uygulamaları konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından biri olma özelliğini dünya çapında yayma yolunda hızla ilerlemektedir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.