0212 631 31 11     WhatsApp: 0530 140 3131    Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi : 09:00 - 18:00 -- Cumartesi : 09:00 - 16:00
   
 
 
 
 
     

Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Gizlilik ve GüvenlikGizlilik ve Güvenlik Bilgileri

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır.  Web sayfamız diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda istenilen iletişim bilgileri, (isim, adres, telefon, email vb.) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Olağanüstü bir durumda Savcılığın isteyebileceği için IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü
 

Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin İkranur İç ve Dış Ticaret' e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


Güvenlik
 

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

- Sitemiz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak tutulmaktadır..

- Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

 

Sitemizde Güvenli Alışveriş içi SSL Sertifikası Mevcuttur
 

- SSL güvenli bir şekilde veri transferi için kullanılır.Girilen kredi kartı bilgilerini özel yöntemlerle şifreleyerek güvenli bir şekilde bankanıza ulaşmasını sağlar.

- Sitede SSL sertifikasının olduğunu anlamak için ödeme sayfasında url ye bakılır.Url : https ile başlıyorsa sitede SSL sertifikası mevcuttur.

(Örnek : https://www.camimalzemesi.com/index.php?p=dopayment)

- Sitemizde kullandığımız  RapidSSL;  x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.- Sitemizde ödeme sistemi olarak "Payu Ödeme Sistemi" kullanılmaktadır.

(Payu, Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'in bir iştiraki olarak, 16 ülkede faaliyet göstermekte ve 25 binden fazla üye işyeri ile çalışmaktadır.)
- Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL setifikası) ve filtrelerini sahiptir.

Önemli Not : Sitemizden yaptığınız alışveriş sonrasında, kredi kartı ekstrenizde, "işyeri adı kısmında, sitemizin adı yerine "Payu Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.